KLIENTIDE TAGASISIDE

 

katriniklassikoduleht.blogspot.com/2012/10/hallikivi-seikluspargis.html

www.oesel.ee/meiekg/?s=862

7.b käis Saaremaa esimeses seikluspargis seiklemas.

Oli 9. oktoober. Teisipäev. Ilm oli jahe ning aeg-ajalt tuli hoovihma. Meil oli plaanis klassi poiste ja kahe õpetajaga minna Saaremaa esimesse seiklusparki. Hallikivi seikluspark asub 15 kilomeetrit linnast väljas Kärla vallas Vennati külas.

Kokku saime kooli kõrval ning siis asusime teele. Sinna sõites sadas natuke vihma, kuid kohale jõudes sadu lõppes. Jõudsime kellegi elumaja juurde ja ma kahtlesin, kas oleme ikka õiges kohas. Olime küll. Meid võttis vastu seikluspargi omanik, kes tegi ka kiire koolituse, kuidas rada läbida, ühtlasi selgitas üle ohutusnõuded. Tasemeid oli neli. Igas tasemes oli seitse takistust. Omanik lubas, et kevadel ehitatakse juurde veel huvitavaid atraktsioone. Juurde pidi tulema veel mägironimissein ja 200-meetrilised laskumised.

Alustasime raja läbimist. Osa rajast oli raskem, kui ma arvatagi oskasin. Mõnel poisil oli ka vaja juhendaja abi. Kõik meist said raja läbitud ning kiitsid, kui lahe see ikka oli. Ma soovitan seda kõikidele, sest ise sain meeldiva kogemuse osaliseks. Kes on asjast huvitatud, võivad uurida veel lisaks internetist. Mulle meeldis see päev väga ja ma olen kindel, et lähen sinna kunagi tagasi.

Karl Jakob Toplaan

 

Esmaspäeval, 15 oktoobril käisid 7.b klassi neli tüdrukut Hallikivi uut seiklusrada proovimas. Poisid olid enne tüdrukuid juba käinud ja muljed neilt olid üsna positiivsed.

Alustasime sõitu kell 16.00. Kui kohale jõudsime, avaldasid raja suurus ja kõrgus meile sügavat muljet. Kõige pealt tutvustati ohutusnõudeid: raja platvormil ei tohtinud kunagi seista nii, et karabiinid lahti oleksid. Alati pidi üks neist kinni olema.

Kui kõik meelde jäetud, sai lõpuks rajale asutud. Esimene rada oli kõige madalam ja kergem. Teine rada oli juba kõrgem ja rohkem väljakutseid esitav, näiteks, kui pidi ronima nagu ämblik üle võrgu. See nõudis juba kätelt rohkem energiat. Kolmas rada oli kõrgem ja kõige raskem. Seal oli mõni takistus ikka väga raske, näiteks olid köied ja nende all olid mustad kettad. Neljas rada polnud nii raske, aga siiski nõudis tõsist lihastetöö. Neljanda raja laskumine oli kõige pikem ja lahedam.

Seiklusrada oli väga lahe ja soovitan kõigil seda külastada!

Mari Tiitson